SHKOLLA TEKNIKE EKONOMIKE TIRANE

Faqja zyrtare e Shkolles Teknike Ekonomike Tirane
 
ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 LETERSI

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Numri i postimeve : 12
Registration date : 20/11/2007

MesazhTitulli: LETERSI   Tue Jan 08, 2008 4:37 am

Letėrsia


Nga Wikipedia, Enciklopedia e LirėShko te: navigacion, kėrko

Letėrsia ėshtė tėrėsia e tė gjitha veprave tė shkruara (artistike, shkencore, profesionale etj.) dhe tė veprave nga lėmi i krijimtarisė gojore, qė janė shkruar mė vonė.
Letėrsia mund tė ndahet mbi shumė baza dhe kjo ndarje ka pėr qėllim qė t'i sistemojė korpuset e veprave sipas lėmenjve tė caktuar.

Gjinitė letrare


Letėrsia shqipe


NDAHET NE :

Letėrsia shqipe i ka rrėnjet nė lashtėsi, gjė qė vėrtetohet nga folklori. Shkrimi i parė shqip ėshtė Formula e Pagėzimit.


Fjalė tė urta

  • LISTA E SHKEIMTAREVE SHQIPTARE

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://shtet.forumotion.com
 
LETERSI
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
SHKOLLA TEKNIKE EKONOMIKE TIRANE :: MATERIAL MESIMOR :: Material mesimor-
Kėrce tek: